Премія відповідальності 2023

Гру 25, 2023

Премія відповідального партнерства

Фонд громади Херсона «Захист» подав заявку на Премію відповідальності 2023- «Responsibility Award» , яка  заснована Фондом родини Богдана Гаврилишина у 2021 році, щоб відзначити організації громадянського суспільства, які базують свою щоденну діяльність на основі цінностей, закладених у Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина.
Ми  визначили свій Фонд як такий, що може бути представленим поруч з іншими громадськими організаціями України в номінації «Історія відповідального партнерства: громади».
Дійсно, без партнерства проєкт «Рятуймо разом Херсон», який ми почали на самому початку війни і здійснювали у 2023 році, не став би таким результативним.

На сьогодні більш як 43 мільйони гривень, які ми змогли не тільки акумулювати, але й вагомо допомогти херсонцям гуманітарною допомогою, а Херсону – відновляти зруйновану інфраструктуру – це все результат відповідального партнерства нашої організації з обласною військовою адміністрацєю області, а також

бізнесу – АТ «УКРГАЗБАНК», компанії «DIGIS», ТОВ «СКВОД Україна», Асоціації рітейлерів України, ТОВ «КРАЙТЕКС-СЕРВІС», ТОВ “АФІНА – ГРУП”, ТОВ «D-техніка», ресторану «Virgin Izakaya Bar» і багатьох інших,
громадських організацій – «Центр «Софія», ГО «Громада UA», ГО «Херсонська ліга соціальних працівників», БО «Об’єднання», Спілка журналістів «Альтернатива», ГО “ДОБРО ШТАБ ХЕРСОН”, Херсонський клуб волонтерів, ГО «Асоціація української миротворчої школи», Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів», ІСАР «Єднання», БО «Національна мережа локальної філантропії» та багато інших.
діячів культури – народного артиста України, композитора і скрипаля  Олександра Гоноболіна і переможця Євробачення 2022 українського гурту «Kalush», музиканта і шоумена Потапа (Олексій Потапенко), телеведучих Катерини Осадчої та Марії Єфросиніної.
медійників – місцевих сайтів «Кавун», «Мост», «Український південь», «Херсонщина за день», «Телеканал Херсон Плюс», «Місто Сонця» і всеукраїнських сайтів «Українська правда», «Європейська правда», «Українська правда. Життя»,«TabloID» та багатьої інших.

Кожен з наших партнерів допомагав у різних сферах: отримував , фасував і видавав гуманітарну допомогу населенню, надавав значну фінансову підтримку, допомагав інформаційно.

Одним із двох основних партнерів була Херсонська обласна військова адміністрація, яка не тільки фандрейзила, але надавала таку необхідну інформацію потреб у відновленні зруйнованої інфраструктури, без якої неможна було б робити результативні кроки. Ми скоординовували закупівлю і передачу аварійно-рятувальному загону важкої техніки (тягач Форд, трал і причіп до нього), трансформаторів для відновлення водопостачання в херсонських проблемних районах, доставку паливних брикетів на зиму і інше.
Другим основним партнером став КБ «УКРГАЗБАНК», який відкрив у себе мобільний додаток для співробітників і клієнтів для перерахування донатів на рахунок нашого Фонду. Правління головного банка прийняло рішення і додатково перерахувало один мільйон гривень, а загалом від  партнера ми отримали більше трьох мільйонів гривень на допомогу Херсону.

Ми щиро дякуємо всім нашим партнерам за допомогу нещадно обстрілюваної Херсонщини!
Слава Україні! Слава українцям!

#ПреміяВідповідальності2023
#ResponsibilityAward2023

Наші останні новини