Майже 200 мешканців Корабельного району Херсона , а саме Острова – найбільш постраджалого від затоплення внаслідок військового злочину ворогів на Каховської ГЕС і щодня найбільш обстрілюваного рашистами, сьогодні наш Фонд одягав у вовняні жилети, вовняні чуні та термобілизну.
Такі комплекти отримували херсонці на всю родину.
У більшості своїй – це люди поважного віку.
Дякуємо ChildFund Deutschland за фінансову підтримку, завдяки якій Фонд громади Херсона “Захист” зміг закупити і передати херсонцям якісний теплий одяг, щоб взимку зігріти людей!
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/423235760_780386144122496_6471478227374142817_n-576x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/425636960_780386307455813_1209377422210350229_n-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/425664117_780386040789173_7541490130556661271_n-576x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/425708476_780386240789153_1476478968554034531_n-576x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/425879776_780386637455780_1643037178851433071_n-576x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/425900585_780386487455795_5837983939996968452_n-576x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/426288851_780386707455773_7582059908066994117_n-576x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/426289783_780386364122474_1968388803924612502_n-576x1024.jpg)