Сьогодні продовжуємо зігрівати херсонців – роздаємо 120 наборів теплого одягу землякам з вул.Чайковського (херсонці розуміють, що це вулиця, яка була катастрофічно затопленою у наслідок теракту нелюдів на Каховській ГЕС).
Видаємо на всю родину, і кожен член постраждалої сім’ї отримує вовняний жилет, вовняні чуні і комплект термобілизни).
Облік видачі ведемо за документами. Все прозоро!
Фонд громади Херсона “Захист” від отримувачів допомоги щиро дякує Німецькому дитячому фонду ChildFund Deutschland за можливість зігріти херсонців у цю страшну зиму.
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/392785308_790988626395581_6072008114727475348_n-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/392879068_790988696395574_4859847933039767442_n-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/392887823_790988463062264_3171986469785252880_n-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/392887961_790988536395590_4632385872628318516_n-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/428598641_790988743062236_4573656869545939774_n-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/428610617_790988579728919_8897934018714397130_n-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/428611344_790988386395605_2220025300492898717_n-1-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/428614052_790988813062229_3013133001353255675_n-768x1024.jpg)