13 березня 2024 року виповнився 21 рік з дня створення Фонду громади міста Херсон “Захист”. Саме в цей день, в Києві зібрались члени організації та звичайні херсонці, що вимушено проживають поза межами міста на відкриті річні збори організації.
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1909-1024x683.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5462919335468192944_y-1024x768.jpg)
Радіємо, що змогли не тільки звітувати перед херсонцями за гуманітарні програми, здійснені у 2023 році, але й психологічно розвантажити наших земляків! Не зважаючи ні на що теплі обійми та посмішки супроводжували цей вечір.
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5462919335468192974_y-1024x768.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5462919335468192975_y-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_5462919335468192978_y-768x1024.jpg)
Жоден публічний захід фонду складно уявити без добрих справ – саме тому під час зустрічі херсонців в Києві на допомогу служб крові херсонці зібрали – 30 734 гривні.
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_2006-1024x683.jpg)