Фондом громади Херсона “Захист” завершено великий проєкт з гуманітарної допомоги Херсону у співпраці з Німецьким дитячим фондом ChildFund Deutschland після терористичного акту на Каховській ГЕС.
![Продовжуємо допомагати херсонським лікарням](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/07/450177341_877240464437063_2111969822095797206_n-960x675.jpg)
zahyst.ks@gmail.com
Фондом громади Херсона “Захист” завершено великий проєкт з гуманітарної допомоги Херсону у співпраці з Німецьким дитячим фондом ChildFund Deutschland після терористичного акту на Каховській ГЕС.