В ХЕРСОНІ БЛАГОДІЙНІСТЬ МАЄ Й СТУДЕНТСЬКЕ ОБЛИЧЧЯ

Кві 26, 2012

Культура благодійництва в херсонській студентській спільноті має міцний фундамент – Волонтерський центр «Власний вибір» при Херсонському Державному університеті. Протягом двох років волонтерський актив вишу начолі з Мариною Осадчою опікується дітьми Новокиївської школи-інтернату Каланчацького району: проведено чимало заходів на базі цього інтернату, збирається гуманітарна допомога – одяг, іграшки, солодощі, книжки… Дітям-вихованцям інтернату допомога і увага потрібні постійно, тому студенти систематично підтримують своїх підопічних. Творча ініціатива молодих волотнерів та благодійників вилилася в цікаву і благородну акцію «Волонтерський ярмарок», який відбувся 26 квітня у Херсонському державному університеті за підтримки Херсонського обласного благодійного фонду «Захист».

У якості товарів були презентовані поробоки та HAND MADE, плетіння косичок, печиво особистого ґатунку тощо… Факультети із запалом змагалися за збір благодійних пожертв, вирішивши на зібрані кошти облаштувати ігровий майданчик в інтернаті. Дух щирого захоплення справою відчувався в очах кожного, хто брав участь в акції, і це дало свій результат. За п’ять годин роботи ярмарку зібрано майже дві с половиною тисячі грівень благодійних пожертв.

Хтось скаже, що це замало? Можливо… Але згадайте себе в студентські роки і одразу зрозумієте, що це насправді заслуговує на повагу! А краще – приєднайтеся до студентів і допожіть їм зібрати більшу суму, щоб святкування Міжнародного дня захисту дітей в Новокиївському інтернаті пройшло на новому ігровому майданчику, на який так чекають скривджені долею діти.

Фонд «Захист» пишається тим, що Волонтерський центр «Власний вибір» при ХДУ став його надійним і міцним молодіжним крилом на шляху відродження філантропії на Херсонщині.

Сподіваємося на підтримку студентської ініціативи земляками.

Наталія Бабій – менеджер ХОБФ “Захист” 

Наші останні новини