Реєстрація на «Мusic Camp»

Жов 17, 2017

На Різдвяні канікули школярів Херсонщини чекає справжнє диво – музична таборівка!

Херсон прийматиме неймовірний «Мusic Camp International». Засновник, натхненник та керівник – американський диригент та педагог з майже 40-річним стажем роботи з дітьми Констація Фортунато завдяки унікальній методиці не раз вже довела, що кожна дитина, незалежно від музичного обдарування, здатна за один тиждень розкрити свої внутрішні таланти. Саме Констанція Фортунато та команда «Мusic Camp» з п’ятнадцяти викладачів усього за 5 днів – з 8 по 12 січня допоможуть дітям, які ніколи не займалися музикою, опанувати два інструменти, якими дітей забезпечить Music Camp. Це можуть бути гітара, скрипка, віолончель, флейта, орффа, хендчаймси або золоті дзвоники. А ще діти навчатимуться співати хором.

На шостий день – 13 січня на урочистому концерті у великому залі учасники музичної таборівки гратимуть інструментальну композицію з симфонічним оркестром та співатимуть хором на чорирьох мовах: на латині, іспанською, англійською та українською.

Круто? Отож! А головне, що для участі не обов’язково треба мати музичну освіту. Всі діти віком від 11 до 16 років можуть стати учасником цього незвичайного проекту!

Що зробити, щоб надати своїй дитині такий унікальний шанс?

1) Встигнути зареєструвати дитину до 15 грудня 2017 року.

>>> ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ТУТ <<<

2) Надати копію свідоцтва про народження для підтвердження, що дитина має повні 11 років, й їй ще немає 16-ти.

3) Внести реєстраційний благодійний внесок у сумі 300 грн.

(Прим. Для дітей пільгових категорій реєстраційний внесок не потрібен, але необхідно надати документ, який засвідчує пільгу).
Все зробили? Тоді Ваша дитина отримала шанс мегакруто провести наступні Різвяні канікули!
Довідково. Засновник та президент програми Music Camp International – диригент, викладач Констанція Фортунате з 2014 року має звання Почесного Посла Миру в Україні. Музичні табори уже проходили в таких містах України, як Київ, Одеса, Львів, Вінниця, Харків, Вознесенськ, Черкаси, Запоріжжя, Васильків, Житомир.

Наші останні новини