Вакансія тренера для проведення онлайн тренінгу: “Медіація в школі

Тра 5, 2020

Передумови

Благодійна організація “Фонд громади міста Херсона “Захист” у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тренера для проведення онлайн тренінгу: “Медіація в школі” в рамках проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів». 

Мета проєкту: сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Більш детальна інформація про проєкт за посиланням: https://zahyst.ks.ua/2020/03/proyekt-pobudova-miru-v-ukra%d1%97ni-rozvitok-u-ditej-ta-molodi-umin-navichok-ta-zdibnostej-do-nenasilnickogo-virishennya-konfliktiv/

В рамках проєкту заплановано проведення онлайн тренінгу для учасників з Херсонської області.

Цільова аудиторія онлайн тренінгу: вчителі, адміністрація закладів загальної середньої освіти.

Час проведення онлайн тренінгу: чотири дні по три години.

Період проведення онлайн тренінгу: травень 2020 року.

Орієнтовна вартість роботи за один онлайн тренінг: 7800 грн (Брутто) враховуючи оподаткування та інші супутні витрати тренерам. 

Тренінг має включати такі аспекти:

1) медіація та ненасильницьке врегулювання конфліктів в школах; 

2) протидія мобінгу; 

3) інтерактивні та навчальні методи, орієнтовані на дитину.

Усі зацікавлені особи мають надіслати резюме та концепцію онлайн тренінгу українською мовою.

Зміст онлайн тренінгу має включати теоретичну та практичну частини. Під час онлайн тренінгу мають використовуватися онлайн-форми інтерактивної роботи учасників, учасники мають бути залучені до обговорення теми тренінгу, зворотного зв’язку.

В зв’язку з тим, що робота з організації онлайн тренінгу проводиться дистанційно, тренер самостійно забезпечує пошук та використання Інтернет-платформи для проведення онлайн-тренінгу.

Концепція має включати такі підпункти (та не має перевищувати 2 сторінки):

– Мета тренінгу;

– Цілі тренінгу;

– Стислий зміст сесій з пропонованими методами роботи;

– Методи оцінювання якості тренінгу.

До розгляду приймаються індивідуальні та спільні заявки від кількох тренерів.Кінцевий термін подачі заявок: 15 травня 2020 року на пошту: zahyst.ks@gmail.com

Онлайн тренінг проводиться у рамках проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів», який реалізує Фонд громади міста Херсон «Захист»  у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та Всеукраїнською громадською організацією «Поруч» за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин IFA, що фінансується міністерством закордонних справ Німеччини (АА) у рамках програми фінансування zivik.

Наші останні новини