Вакансія тренера для проведення тренінгу «Соціальне згуртування в школі»

Сер 31, 2020

Передумови

Благодійна організація «Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тренерів для проведення тренінгу: «Соціальне згуртування в школі»в межах проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів». 

Мета проєкту: сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Більш детальна інформація про проєкт за посиланням: https://zahyst.ks.ua/2020/03/proyekt-pobudova-miru-v-ukraїni-rozvitok-u-ditej-ta-molodi-umin-navichok-ta-zdibnostej-do-nenasilnickogo-virishennya-konfliktiv/  

В межах проєкту заплановано проведення одного офлайн тренінгу в м.Херсон.

  • Тривалість тренінгу 1 (один) день (8 годин);
  • Організація тренінгів буде відповідати усім вимогам та рекомендаціям МОЗ та місцевої влади;

Кінцева дата тренінгу буде узгоджена між обраним тренером та адміністрацією школи.

Цільова аудиторія тренінгу: учні старшого шкільного віку.

Вартість роботи: 3900 грн (Брутто) враховуючи оподаткування. Додатково покривається вартість транспортних витрат (за наявності первинних підтверджуючих документів), надається проживання та харчування під час тренінгу.

Усі зацікавлені особи мають надіслати резюме та концепцію тренінгу українською мовою, одним файлом у форматі, PDF.

Концепція має включати такі підпункти (та не має перевищувати 2 сторінки):

– Мета тренінгу

– Цілі тренінгу

– Стислий зміст сесій з пропонованими методами роботи

– Методи оцінювання якості тренінгу

ВГО «Поруч» шаблони необхідних документів та форми для звітності.

Кінцевий термін подачі заявок: 13 вересня 2020 року на пошту: zahyst.ks@gmail.com із зазначенням в темі листа «Тренінг соціальне згуртування».

Проєкт «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів», реалізує Фонд громади міста Херсон “Захист” у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Всеукраїнською громадською організацією Поруч за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин Institut für Auslandsbeziehungen (ifa) , що фінансується міністерством закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt Federal Foreign Office у рамках програми фінансування zivik.#ChildFundDeutschland#Poruch#ZakhystKherson

Наші останні новини