завершено проєкт Фонду громади Херсона «Захист» з допомоги медичним працівникам Херсонської області

Бер 31, 2021

31 березня 2021 року завершено проєкт Фонду громади Херсона «Захист»,  у напрямку сприяння подоланню поширення COVID-19 на Херсонщині.
 
За останні півроку допомога лікарням нашої області, надана Фондом громади Херсона «Захист» за цим проєктом, склала 22 тисячі захисних костюмів для медиків п’ятнадцяти лікарень області та 25 тисяч масок, якими Фонд забезпечив два КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» на адмінмежі з Кримом та ЦНАПи, розміщені на цих КПВВ, переслідуючи мету убезпечення перетинаючих адмінмежу кримчан та жителів материкової України від загрози «COVID-19».
 
Загальна сума соціальної негрошової інвестиції (матеріальні цінності у вигляді костюмів та масок, пошитих в Україні) , отриманої Фондом “Захист”  для медицини Херсонщини, склала з вересня 2020 по березень 2021 року більш як чотири мільйона гривень.
 
Сьогодні останню партію у п’ять тисяч захисних костюмів посиленої ізоляції передано восьми лікарням Херсонщини: двом медичним закладам обласного центру – обласній інфекційній і міським лікарням ім. О.і А. Тропіних та ім. О.С.Лучанського, а також – п’яти опорним лікарням області: міста Нова Каховка, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Скадовського районів . Сума допомоги СЬОГОДНІ склала більш як 800 тисяч гривень.
 
 
 
Красно дякуємо керівниці мережі підприємств ТМ
Anserglob пані Ользі Загребельній та її колективу за допомогу у прийомі, збереженні та роботах з вантажами на благодійних засадах протягом усього проєкту – півроку!
 

Наші останні новини