З 25 по 30 жовтня у етнографічному комплексі «Українське село» відбувся миротворчий табір «Школа миру».
Учні Чаплинської школи, спільно з представниками шкіл миру з Луцьку, Новоайдару, Кропивницька, Черкас та Миколаївки покращували свої зання та навички з безконфліктного спілкування та медіації. Школярі брали участь в тренінгах, майстер-класах та різноманітних командних вправах.
Аби краще дізнатись один про одного учасники презентували область з якої вони приїхали та власні школи!
Проєкт “Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню” реалізується Всеукраїнською громадською організацією Поруч і Фонд громади міста Херсон “Захист” у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин Institut für Auslandsbeziehungen (ifa), що фінансується Міністерством Закордонних Справ Німеччини Auswärtiges Amt у рамках програми фінансування zivik.
#ChildFundDeutschland #Poruch #ZakhystKherson
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/11/5.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2021/11/1.jpg)