Шановні освітяни, школярі, їх батьки, представники органів влади, соціальних служб та неурядових організацій!
Усі, хто цікавиться тематикою миробудування у шкільному середовищі!
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![5️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/35_20e3.png)
Під час форуму зможете:
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Зареєстровані учасники отримають посилання, за яким зможуть взяти участь в онлайн-форумі.
Захід відбудеться у рамках проєкту “Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню”, що реалізується Благодійною організацією Фонд громади міста Херсон “Захист” та Всеукраїнською громадською організацією Поруч у партнерстві Дитячим Фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин Institut für Auslandsbeziehungen (ifa), що фінансується Міністерством Закордонних Справ Німеччини Auswärtiges Amt у рамках програми фінансування zivik.