Менеджерка Фонду Тетяна Шкодівська долучилась до 3-денного заходу організованого Національною мережею розвитку філантропії Філантропи та Start Network зі створення Фонду гнучкого фінансування та відновлювальних програм для України.
Менеджери Фонд громади міста Херсон “Захист” активно взаємодіють з представниками інших українських громадських організацій, працюючи над розробкою ефективної системи видачі грантів, встановленням чітких правил взаємодії та вдосконаленням підзвітності як для фонду, так і для отримувачів грантів.
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_8864-1024x683.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/img_8783-683x1024.jpg)