21 березня волонтери Фонду громади міста Херсон “Захист” видали 175-ти херсонцям-мешканцям затопленої вулиці Чайковського та провулків від неї комплекти теплого одягу (вовняні жилети і чуні, термобілизна), адже не зважаючи на прихід весни в будинках херсонців прохолодно!
Комплекти видавалися на кожного з членів родини.
Намагаємося хоч якось зігріти людей!
Дякуємо Childfund Deutschland за підтримку Херсонців!
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/433576133_808666964627747_5528586150668221095_n-1-768x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/433653952_808666901294420_371762784992121608_n-576x1024.jpg)
![](https://zahyst.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/434074879_808666514627792_5567853696511517193_n-768x1024.jpg)